Про завод

Миргородський завод мінеральних вод

Миргородський завод мінеральних вод – провідний вітчизняний виробник з багаторічним досвідом роботи та бездоганною репутацією. Підприємство оснащене найсучаснішим обладнанням, сертифіковане за міжнародними стандартами, тому є одним з передових у вітчизняній галузі, а його персонал вважається одним з найбільш кваліфікованих в Україні.

Миргородський завод мінеральних вод був заснований у далекому 1927 році. В 70-ті роки на часі постало питання про будівництво нового заводу, оскільки старий вичерпав свій ресурс з випуску продукції. 30 грудня 1974 року в експлуатацію було введено новий завод.

1994 рік. МЗМВ став закритим акціонерним товариством. Була проведена реконструкція виробничих потужностей, спрямована на забезпечення високої якості продукції при більшій продуктивності.

1995 рік. На МЗМВ встановлена лінія KHS (Німеччина) з розливу мінеральної води в ПЕТ-тару ємністю 1,5л

1996 рік. МЗМВ розпочав співробітництво з компанією ЗАТ ІДС (IDS GroupUkraine).

1998 рік. Введена в експлуатацію лінія №2 з розливу мінеральної води та безалкогольних напоїв у ПЕТ-тару ємністю 0,5, 1,0, 1,5л. Технічне переоснащення дало можливість збільшити випуск продукції майже в 1,6 рази у порівнянні з 1997 роком. Введений в експлуатацію новий цех з розливу питної води «Старий Миргород» в каністри з екологічно чистого поліетилену ємністю 5л, а також організовано власне виробництво преформ для каністр та корків до них.

1999 рік. Запуск виробництва столової води «Сорочинська», присвячений до 190-річчя з дня народження М.В. Гоголя.

2006 рік. Введена в експлуатацію найпотужніша на той час лінія з розливу мінеральної води продуктивністю 24 тис пляшок на годину. Нова автоматизована лінія Krones (Німеччина) «вистрілює» 8 пляшок на секунду. Нарощування потужностей відбувається у суворій відповідності з європейськими вимогами до якості води. В цьому ж році введена в дію нова сучасна лінія розливу питної води «Старий Миргород», що не має аналогів в Україні. Потужність нової лінії SIPA (Італія) – 2200 шестилітрових бутилів на годину.


Системи контролю та стандарти

Усвідомлюючи необхідність запровадження методів системного управління якістю, на МЗМВ було прийняте рішення про розробку та впровадження системи якості у відповідності до стандарту ISO 9002.

2001 рік. Система управління якістю отримала підтвердження в національній системі сертифікації УкрСЕПРО. МЗМВ отримав сертифікат №84161 відповідності системи якості вимогам міжнародного стандарту ISO 9002

2006 рік Миргородський завод мінеральних вод отримав вагоме підтвердження якості своєї продукції – міжнародний сертифікат НАССР, що відкрив перед підприємством нові можливості як на вітчизняному, так і на міжнародному ринках.

На сьогодні на підприємстві функціонує система управління якістю, сертифікована на відповідність ISO 9001:2001.

Спеціалістами українського НПП «СПЕЦВОДГЕО» створена постійно діюча еколого-гідрогеологічна станція Миргородського родовища мінеральних вод. З її допомогою контролюється раціональне використання води з метою оптимального функціонування та раціонального використання ресурсів родовища.

Обладнана за останнім словом техніки виробнича лабораторія дозволяє всебічно контролювати якість продукції. Готова продукція проходить ретельний контроль якості на вході та виході, має привабливий зовнішній вигляд та надійно захищена від підробок.

Як провідний експерт галузі, МЗМВ оперативно відповідає на вимоги ринку, розширює асортимент продукції, збільшує обсяги виробництва. Постійно інвестуються кошти в нові технології, удосконалення виробництва та розвиток персоналу.

2009 рік. Миргородський завод мінеральних вод посів 9 місце у щорічному Рейтингу кращих роботодавців Центральної та Східної Європи в категорії «Великі компанії». МЗМВ став єдиною українською компанією, що потрапила в дану категорію відомого дослідження, яке щороку проводить міжнародна компанія HewittAssociates за спонсорської підтримки WallStreetJournalEurope.