Асортимент

Миргородська

Миргородська – це природна мінеральна вода. Хлоридно-натрієва за своїм складом, Миргородська має приємний солонуватий смак та помірний рівень мінералізації (2,5-3,2 г/л). Прозора, без запаху, вона не просто тамує спрагу, вона додає життєвих сил, відкриваючи «друге дихання». Це відбувається завдяки співвідношенню мінералів, властивому водам Миргородського родовища.

Видобувається з широко відомого Миргородського родовища мінеральних вод, із свердловини глибиною 701,5 м. На такій глибині знаходяться водоносні горизонти, що відносяться до Палеозойської та частково Мезозойської ери і недосяжні для техногенного забруднення, що забезпечує кришталеву чистоту "Миргородської" води і відсутність у ній промислових і інших домішок.

Розливається вона безпосередньо на місці видобутку у відповідності з міжнародними нормами розливу природних мінеральних вод, що забезпечує повне збереження всіх її природних властивостей.

Висока якість Миргородської неодноразово підтверджена нагородами та дипломами авторитетних міжнародних конкурсів та дегустацій. Але головне підтвердження – це вибір споживачів!

Миргородська Лагідна

Миргородська Лагідна – це природна мінеральна столова вода для споживачів, що віддають перевагу мінеральним водам з легким смаком. Вона має помірний рівень мінералізації (0,4-0,7 г/л) та легкийсмак, тому її можна вживати щодня, без обмежень.

Видобувається з верхнього горизонту знаменитого Миргородського родовища, і завдяки силі його мінералів, так само, як і Миргородська, додає життєвих сил.

Аква Няня

«Аква Няня» – питна очищена негазована вода з низькою мінералізацією для дітей з перших днів життя.

«Аква Няня» підходить для пиття, адже її не треба кип’ятити. Також її можна використовувати і для розведення дитячих сумішей, фруктових і овочевих соків, заварювання трав, чаїв. Асортимент «Аква Няня» представлений пляшками об'ємом 0,33л (зі звичайним ковпачком та ковпачком-непроливайкою), а також 1,5 л та 5 л.

«Аква Няня» розливається на потужностях провідного виробника, експерта ринку бутильованих вод – Миргородському заводі мінеральних вод. Якість та безпечність продукції забезпечується вимогами міжнародного стандарту FSSC 22000, а також ISO 9001, ISO 22000.

AquaLife (АкваЛайф)

АкваЛайф – це негазована питна вода для жителів міст, які щоденно, в умовах активного ритму життя зазнають інтенсивних навантажень та потребують якісного поповнення рідини в організмі. Ще одна перевага продукту – його прийнятна ціна.